Брошнівський професійний лісопромисловий ліцей - Інформація про ліцей

Брошнівський Ліцей

Створіть Свою Візитку

Інформація про ліцей

Брошнівський професійний лісопромисловий ліцей розташований

в смт. Брошнів-Осада Рожнятівського району Івано-Франківської області

Навчання в нашому ліцеї розпочинається 1 вересня святковою урочистою лінійкою

У навчальному закладі ліцеїсти здобувають професії, необхідні в сучасних умовах для створення власної справи чи підприємницької діяльності.

Ліцей готує кваліфікованих робітників з таких спеціальностей:

I. На основі базової загальноосвітньої середньої школи (9 класів). Термін навчання 3 роки:

Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів

Електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування

Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, секретар керівника (організації, підприємства, установи)

Кухар, кондитер

Перукар (перукар-модельєр)

Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів

Продавець продовольчих товарів, контролер-касир.

ІІ. На базі повної загальної середньої освіти. Термін навчання 1 рік:

Перукар (перукар-модельєр)

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Електрозварник ручного зварювання

Верстатник деревообробних верстатів

Слюсар з ремонту автомобілів

Продавець продовольчих товарів

Кондитер

Кухар, офіціант

Для успішного освоєння професій учні ліцею мають змогу закріпити теоретичні знання та здобути практичні навики у виробничих майстернях ліцею, а також на виробництві під час проходження практики.
Підсумкова семестрова атестація з виробничого навчання проходить на перевірних роботах, де учні демонструють здобуті навички.
Крім навчальної та виховної роботи учні нашого ліцею проводять своє дозвілля приймаючи участь в культурно-масовому відпочинку. Це різноманітні конкурси, турніри, вікторини, тематичні вечори, гумористичні програми.

Навчання проводиться за п’ятиденним робочим тижнем. Ліцей забезпечує триразове безплатне харчування та проживання в гуртожитку. Працюють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості.

Щомісячно виплачується стипендія в розмірі 311 гривень.

Термін навчання в ліцеї зараховується в трудовий стаж.

Наші досягнення:

Наші координати:

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ,
РОЖНЯТІВСЬКИЙ Р-Н,
СМТ.БРОШНІВ-ОСАДА
ВУЛ.СТЕПАНА БАНДЕРИ, 5

Телефон: (03474) 46-4-60
Факс: (03474) 46-4-60
Електронна пошта: litsey-broshniv@ukr.net

Сайт: www.litsey-broshniv.at.ua

Шукайте нас на Google Maps:

ІСТОРІЯ:

Брошнівське професійно-технічне училище № 9 створено згідно наказу № 18 лісокомбінату «Осмолода» та Чернівецького обласного управління професійно-технічної освіти від 5 травня 1945 року. Згідно постанови Укрпромради № 60 від 2 лютого 1960 року навчальний заклад мав назву Брошнівське ремісниче училище №5. Наказом начальника Чернівецького міжобласного управління професійно-технічної освіти від 3 липня 1962 року Брошнівське ремісниче училище №5 було перейменоване в Брошнівське міське будівельне професійно-технічне училище №5, а наказом від серпня 1963 року – в Брошнівське міське професійно-технічне училище № 11.

У 1967 році закінчено будівництво клубу, в 1968-1969 роках добудовано спортзал, навчальний корпус. Збудовано майстерні, гуртожитки на 512 місць. В одному з них розмістилася бібліотека з читальним залом.
В 1975 році Брошнівське міське професійно-технічне училище № 11 перейменовано в Брошнівське середнє професійно-технічне училище №9, а в 1994 році – в Брошнівське ПТУ №9.
З 1 вересня 1995 року в училищі розпочато підготовку робітників нових професій, а саме: бухгалтер сільськогосподарського виробництва; кравець; статисти; обліковець (реєстрація бухгалтерських даних).
З 1 вересня 1999 року розпочато підготовку нових професій у відповідності до нового переліку професій, а саме:
· столяр будівельник, паркетник;
· столяр будівельник, тесляр;
· штукатур; лицювальник-плиточник; маляр;
· муляр; монтажник з монтажу сталевих і залізобетонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання;
. муляр;
· кравець;
· обліковець (реєстрація бухгалтерських даних);
· кухар-кондитер.
З 1 вересня 2001 року введена в експлуатацію нова їдальня, побудована власними силами.
З 1 вересня 2003 року в ліцеї розпочато підготовку робітників нової професії, а саме: перукар.
З 10.10.2003 року Брошнівське ПТУ № 9 реорганізовано в Брошнівський професійний лісопромисловий ліцей.

Щорічно в ліцеї навчається понад 700 майбутніх робітників.

За роки існування підготовлено понад 10 тисяч робітників. З року в рік виконує план держаного замовлення на підготовку кадрів.

СУЧАСНІСТЬ:

(інформація станом на останній завершений навчальний рік)

(2013-2014 н. р.)