Головна » Статті » Мої статті

“Бурштинове намисто”

 Благодійний гала-концерт 

переможців ХІІ обласного конкурсу “Бурштинове намисто”

02.06.2015  року    відбувся   благодійний    гала концерт  переможців ХІІ обласного конкурсу “Бурштинове намисто” серед   аматорських колективів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації,присвячений міжнародному  Дню захисту дітей.

       Конкурс  проводиться щорічно та об’єднує талановиту молодь Прикарпаття. Свою майстерність демонструють танцювальні , вокальні, інструментальні колективи та окремі виконавці. Члени журі визначають  переможців конкурсу і нагороджують  їх грамотами та подарунками.

Ідея проведення гала концерту переможців конкурсу  у форматі благодійного виникла з ініціативи департаменту освіти і науки ОДА (директор В.Кімакович) та Івано-Франківського державного центру естетичного виховання (директор М.Кузбит). Система освіти області, зокрема професійно-технічні та вищі навчальні І-ІІ р.а.,  активно долучилися до збору коштів для пораненого бійця АТО, нашого земляка, випускника Івано-Франківського вищого професійного училища №13 Василя Рокицького та зібрали більше 20 тисяч гривень, які вручили матері бійця на початку концерту.

Талановита молодь, аматорські колективи та окремі виконавці ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а., силою мистецтва  проявили  свій патріотизм і гідність, шляхетність і милосердя, добро і любов, які є  основою нашого життя.

Глядацька аудиторія серед яких учні, ліцеїсти,  студенти, педагогічні працівники, військові, курсанти та семінаристи  була об’єднана духом єднання сердець за щасливу долю України.

(Детальніше на сайті Івано-Франківського державного центру естетичного виховання)

 

Більше фото  - Група "Брошнівський ліцей"

Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (09.06.2015)
Переглядів: 300 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: