Головна » Статті » Мої статті

"Форум молодіжних громадських організацій області"

Форум молодіжних громадських організацій області

25-26 вересня 2014 року у селищіщі Ворохта Яремчанської міської ради на спортивній базі «Авангард» відбувся Форум молодіжних громадських організацій «Молодіжний рух Прикарпаття: соціально вагомі ініціативи та перспективи діяльності».

     

У роботі Форуму взяли участь двоє представників Брошнівського ліцею: учні третього курсу Горблянська Вікторія Станіславівна (група К -37) та Кордасевич Марія Петрівна (група П -38).

Програмою обласного Форуму передбачались тематичні виступи щодо концепції Державної соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки, основних пріоритетів діяльності молодіжних структур області на 2015 рік, створення Громадської ради з молодіжної політики при управлінні молоді та спорту облдержадміністрації. Під керівництвом заступника начальника управління – начальника відділу молодіжної політики та оздоровлення дітей управління молоді та спорту облдержадміністрації Валерія Семківа проводились також і практичні заняття, спортивні змагання серед команд молодіжних громадських організацій, молодіжний інтелектуальний турнір з гри «Що? Де? Коли?», презентація діяльності молодіжних організацій краю.

 

  

На круглому столі за участю молодіжних лідерів області своїм досвідом, баченням ролі молоді у розбудові держави, планами на майбутнє поділився голова студентської ради КІПДМ ЛНАМ Максим Зацарінний. Його метою є створення у недалекому майбутньому Всеукраїнського об’єднання творчих людей задля підтримки та самореалізації творчих особистостей України.

Більше фото - Група "Брошнівський ліцей"

Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (06.10.2014)
Переглядів: 238 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: