Головна » Статті » Мої статті

Інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"

Інформаційно-профілактична акція

"Відповідальність починається з мене"

  В рамках акції "Відповідальність починається з мене", спеціалісти та волонтери районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали студентів Брошнівського професійного лісопромислового ліцею.                                      

      Цікаво було дівчатам-ліцеїсткам поспілкуватися з фахівцями Центру та жіночої консультації центральної районної лікарні, Христиною Міляновською та  Христиною Семко з питань планування сім’ї, збереження репродуктивного здоров’я жінки, ведення здорового способу життя.

      Зацікавила студентів інтерактивна бесіда з лікарем-інфекціоністом ЦРЛ, Василем Ленівим, який завжди у простій доступній формі інформує молодь про шляхи поширення, розвитку, запобігання та профілактику туберкульозу та  інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Лікар-нарколог Рожнятівської ЦРЛ, Валерій Потапенко, вкотре звертаючись до студентської молоді, застерігає юнаків та дівчат від вживання алкоголю та наркотиків – засобів, які найближчим шляхом ведуть у безодню. Наведені сумні цифри статистики та реальні життєві історії молодих людей, які стали залежними від цього лиха, стали шокуючим застереженням для ліцеїстів.

 Активну участь взяли студенти у тренінговому занятті «Відповідальність починається з мене», в  ході якого тренери інформували учасників про поширення в Україні ВІЛ,СНІДу, шляхи передачі та способи запобігання. Молоді люди активно включалися у рольові ігри, намагалися вирішити запропоновані життєві ситуації, а на завершення – побажали одне одному бути обачними, уважними одне до одного та здоровими.

     Захопливу бесіду про світ дорослого життя, його переваги, часто, життєві перепони та пастки вела зі студентами начальник служби у справах дітей, Віталія Попович, вкотре нагадуючи про важливість відповідальної поведінки в соціальному оточенні, про згубний  вплив наркотичних речовин та алкоголю на життя та здоров’я молодої людини.

 

 

 

 

 

 

 

Більше інформації  - Рожнятівська РДА

Більше фото - Група "Брошнівський ліцей"

Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (25.10.2014)
Переглядів: 406 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: