Головна » Статті » Мої статті

Конкурс фахової майстерності з професії «Перукар»

Конкурс фахової майстерності з професії «Перукар»

(обласний етап)

11 березня 2015 року на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м.Івано-Франківська  було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар». Урочисто відкрила конкурс фахової майстерності Захарія Оксана Миронівна, головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації, яка привітала учасників  та побажала їм плідної праці.  Розповів про свій навчальний заклад та висловив свої побажання директор ЦПТО№1 м.Івано-Франківська – Казимирів Богдан Володимирович.

План роботи щодо проведення конкурсу повідомила Майдан Лілія Василівна, методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області, яка побажала учасникам оптимізму, творчості, віри в перемогу. Програмою та умовами конкурсу було передбачено теоретичне та практичне завдання.  Компетентне журі, в складі  викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів уважно спостерігали і оцінювали роботу конкурсантів.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»:  І місце  – Люклян Анна, учениця ЦПТО№1 м.Івано-Франківська,  ІІ місце – Меленевич Любов, учениця Брошнівського професійного лісопромислового ліцею, ІІІ місце – Гордій Тетяна, учениця Кутського професійного ліцею. (За матеріалами сайту НМК ПТО в Івано - Франківській області)

       

        

 

 

 

  

 

 

 

 

Більше фото - Група "Брошнівський ліцей"

Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (24.03.2015)
Переглядів: 1110 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: