Головна » Статті » Мої статті

Конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант»

18 вересня 2013 року на базі ВПУ№7 м.Калуша  було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Офіціант».

 

 Урочисто відкрив свято професійної майстерності начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Гаврилюк Ігор Олегович, який привітав учасників  та побажав їм плідної праці.

Побажала учасникам оптимізму, творчості та віри в перемогу - Рудик Марія Олександрівна, директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області.

План роботи щодо проведення конкурсу повідомила  Лілія Майдан, методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти. Розповів про свій навчальний заклад та висловив свої побажання директор ВПУ№7 м.Калуша – Мельник Володимир Іванович.

 

  

 

 

 

 

Учасникам конкурсу потрібно було виявити теоретичні знання з професії та виконати практичні завдання. Компетентне журі, в складі  викладачів спецдисциплін професійно-технічних навчальних закладів та роботодавців уважно спостерігали і оцінювали роботу конкурсантів.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант»:

    І місце  – Семенченко Наталія Миколаївна, майстер виробничого навчання ВПУ№7 м.Калуша; 

    ІІ місце – Мацевко Ольга Іванівна, майстер виробничого навчання Брошнівського професійного лісопромислового ліцею; 

    ІІІ місце – Диндала Леся Дмитрівна, майстер виробничого навчання Коломийського професійного ліцею сфери послуг. 

         Нашу область з 7 по 11 жовтня 2013р. на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант» буде представляти – Семенченко Н. М. у Черкаському вищому професійному училищі.

Також про конкурс детальніше ви можете дізнатися  на сайтах  - ДЗ НМК ПТО  та  ВПУ№7
Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (23.09.2013)
Переглядів: 904 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: