Головна » Статті » Мої статті

Містечко професіоналів - 2017

Містечко професіоналів - 2017

12 жовтня на базі Брошнівського професійного лісопромислового ліцею у співпраці із Рожнятівським районним центром зайнятості відбувся  інтерактивний профорієнтаційний захід «Містечко професіоналів», на який було запрошено учнів Брошнівської ЗОШ І-ІІ ст., Брошнів-Осадської ЗОШ І-ІІІ ст., Креховицької ЗОШ І-ІІ ст. та Сваричівської ЗОШ І-ІІІ ст.

На заході були представлені наступні професії: бібліотекар, бухгалтер, візажист, військовий, журналіст, електрозварник ручного зварювання, коваль, кондитер, кухар, лісник, маляр, медсестра, офіціант, перукар, плиточник, пожежник, продавець продовольчих товарів, психолог, слюсар з ремонту автомобілів, столяр, фельдшер, художник, штукатур, юрист.

Спілкування учнів із представниками професій відбувалось в ігровій формі, що дало можливість гостям ліцею не тільки ознайомитись із професіями, а й отримати цінні призи чи солодощі за свою активність.

Дякуємо за участь та співпрацю ДП «Брошнівське лісове господарство», ДП «Осмолодське лісове господарство», ВКП «Дзеркало», державній пожежно-рятувальній частині №8, Івано-Франківському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, ФОП Завадецької Г.Ф., Брошнівській міській лікарні, Рожнятівському райвійськкомату, Рожнятівській школій мистецтв, редакції часопису «Новини Підгір’я», а особливо працівникам та учням ліцею, що брали участь в підготовці та проведенні даного заходу.

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (24.10.2017)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: