Головна » Статті » Наш календар

Викладачі математики: обмін досвідом
Засідання обласної методичної секції 

викладачів математики ПТНЗ на тему: 

«Роль міжпредметних зв’язків при вивченні математики»

Відповідно до плану роботи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти 06.11.2013 року на базі Брошнівського професійного лісопромислового ліцею проведено засідання обласної методичної секції викладачів математики ПТНЗ на тему: «Роль міжпредметних зв’язків при вивченні математики».

З привітанням до учасників секції звернулась Іванів В.Ф. – директор ліцею, яка зробила мультимедійну презентацію з історії розвитку навчального закладу.

Битківська Х.Г. – методист НМК ПТО наголосила, що міжпредметні зв’язки забезпечують поглиблене вивчення теоретичного матеріалу, розширюють політехнічний кругозір учнів, допомагають глибше зрозуміти зміст математичних понять та зв'язок з обраною професією.

За круглим столом обговорювались питання: формування творчої особистості учня засобами природничо-математичного циклу; роль міжпредметних зв’язків при вивченні математики; методичні особливості підготовки учнів до олімпіади з математики (майстер-клас); контроль за рівнем навчальних досягнень та якістю знань учнів.

В ході засідання викладачі ПТНЗ відвідали: відкритий урок з математики та засідання предметного гуртка.

Матеріали уроків можна переглянути ТУТ і ТУТ.

В роботі методичної секції брав участь Гаврилюк І. О. – начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки, який акцентував увагу педагогів на необхідності підготовки методичних посібників з предметів загальноосвітнього циклу із врахуванням міжпредметних зв’язків, що забезпечить якісну підготовку кваліфікованих майбутніх робітників.

Категорія: Наш календар | Додав: vitmel (13.11.2013)
Переглядів: 309 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: