Головна » Статті » Наш календар

Україна - це Європа !

Студенти та працівникиБрошнівського професійного лісопромислового ліцею про суспільно-політичну ситуацію в Україні та євроінтеграцію

         Останнім часом увага всього українського суспільства прикута до підписання довгоочікуваної Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, що заплановано на 28-29 листопада цього року в м. Вільнюсі. Саміт Україна – ЄС фактично окреслить не лише східний кордон Європи, але й визначатиме геополітичну ситуацію континенту на багато років уперед. Підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС – це суверенне право наших співвітчизників обирати стандарти, за якими сучасні і прийдешні покоління будуть жити та розвиватися в майбутньому. Це прагнення більшості народу української держави, адже підписання Угоди про асоціацію відкриє Україні шлях до тісної співпраці з Європейським Союзом, а відтак покращення рівня життя населення, безвізовий режим навчання та відпочинку за кордоном.

        Тому ми учні і працівники ліцею прийняли рішення:

1. Підтримати Резолюцію народного віча «За європейську Україну!», прийняту 24 листопада 2013 року на Європейській площі в м. Києві, вимоги студентства та Євромайданів населених пунктів Львівщини.

2. Звертаємося до Президента України, Голови Верховної Ради України з вимогою підписати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у Вільнюсі 28 - 29 листопада 2013 року.

3. Просимо країни Європейського Союзу підписати і ратифікувати Угоду про асоціацію між Європейським Союзом та Україною.

                          

                           

                           

                                              

Категорія: Наш календар | Додав: vitmel (28.11.2013)
Переглядів: 251 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: