Головна » Статті » Мої статті

Обласна спартакіада з волейболу

Обласна спартакіада з волейболу

Команда Брошнівського ліцею (хлопці) зайняла 1-е місце в обласній спартакіаді серед учнів ПТНЗ з волейболу.

Вітаємо та зичимо успіхів на всеукраїнських змаганнях !

11-12 грудня 2013 року на базі Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва відбулись змагання з волейболу в залік обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Такі змагання проводяться за розпорядженням департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України щорічно з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, футзал, легка атлетика, лижні перегони, легкоатлетичний крос, настільний теніс, туризм.

Мета заходу – залучення учнів до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, інтелектуальних здібностей, пізнавальних інтересів, а також розвитку ігрових видів спорту, формування та збагачення особистої культури учасників, визначення найсильніших команд та спортсменів для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед вихованців ПТНЗ.

Обласну Спартакіаду відкрив Семчук Д.С. – директор ІФПЛАТіБ.

З привітанням до учасників звернулися: Продан І.І. – провідний спеціаліст обласного віддділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Лясковський І.Є. – методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області.

В змаганнях брали участь команди ПТНЗ: ВХПУ №3, ПБЛ, ПЛПЛ, ВПУ №14 (юнаки) та ВПУ №7, ВПУ СОТ, ВПУ №14, ВПУ №21 (дівчата).

(За матеріалами "Бріз" та Департаменту освіти і науки ОДА)

 

 

Також досить високе місце зайняла команда Брошнівського ліцею серед дівчат

у фіналі обласної спартакіади (смт. Коршів; 4-е місце)

+ Бонус

відеоновина із змагань за участю команди Брошнівського ліцею (хлопці) у 2013 р.:

Більше фото  - Група "Брошнівський ліцей" (хлопці) та "Брошнівський ліцей" (дівчата)

Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (26.12.2014)
Переглядів: 948 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: