Головна » Статті » Мої статті

Про нас пишуть ...

Про нас пишуть ...

"На чай до директора"
Родинне свято для батьків 105 кращих учнів відбулося у Брошнівському ПЛПЛ

Уже четвертий рік поспіль після Різдвяних свят "На чай до директора" запрошують батьків кращих ліцеїстів: відмінників та активістів. Якщо перші роки такі зустрічі проходили у навчальному кабінеті, то цьогоріч там уже було б затісно, бо запросили батьків 105 учнів, відповідно свято провели у клубі Брошнівського ПЛПЛ. Саме так невимушено і неординарно працівники ліцею заохочують учнів до навчання, опанування професії, тим самим і урізноманітнюють студентські роки. І батьки задоволені, бо доброзичливі слова підтримки та подяки заряджають їхні серця оптимізмом і завзяттям. А авторитет ліцею тим часом впевнено зростає. Про це свідчить чимало показників.
Натхненна атмосферою дружнього чаювання директор Брошнівського ПЛПЛ Віра Іванів запевняє, що батьки є невід’ємною частинкою педагогічного колективу, бо тільки спільними зусиллями можна добитися бажаних результатів: "Для нас уже звично, що Різдво об'єднує за святковим столом усю родину. Ця позитивна атмосфера домашнього затишку та духовного піднесення ще довго витає серед людей. Саме тому у цей час ми і організовуємо наш уже традиційний захід "На чай до директора", щоб подякувати батькам за виховання своїх дітей, за ту . сприятливу родинну атмосферу. Бо лише за умови тісної співпраці педагогічного колективу, батьків і учнів наші вихованці здобувають бажаних результатів, опановують ту професію, про яку мріяли. А ще ми помітили, що учні активніше почали працювати над собою, залучаючи свій внутрішній потенціал у процесі навчання та опанування професії. Ліцеїсти стараються бути у рейтингу кращих, щоб саме їхні батьки були запрошені "На чай до директора". Якщо чотири роки тому таких учнів було близько 20-и, то цьогоріч їх уже 105. Увесь цей час кількість ентузіастів та активістів зростала. Вважаємо, що батьки є членами нашого педагогічного колективу. А ми усі є тією великою родиною, яка творить чудо - із простих дітей, які приходять до нашого навчального закладу, ми випускаємо кваліфікованих робітників, творців майбутнього, будівничих нашої держави".
Автором такого неординарного заходу була методист ліцею Марія Броніславівна Креховецька. Працівники навчального закладу підтримали цю ідею і спільними зусиллями, окрилені ентузіазмом і внутрішнім запалом, тепер щороку організовують таку зустріч. Директор ліцею наголосила, що це свято стало не тільки невід'ємною традицією ліцею, але й потужним каталізатором у навчальному процесі: "Кращі учні школи вступають у вищі навчальні заклади, а до нас приходять випускники, які не надто горять великим натхненням до навчання.
Та й батьки не звикли до такої і уваги. А тут раптом їм дякують за і виховання, за співпрацю. Так ми і піднімаємо престиж навчального закладу. Результатами ми справді задоволені". А ще Віра Іванів зазначила, що директором бути не важко, якщо поряд такий хороший і професійний колектив. За розуміння, підтримку та професійне виконання обов'язків вона подякувала заступнику директора Мар'яні Гуцул та всім, хто своє повсякдення тісно пов'язує із невтомною працею у Брошнівському ліцеї.
Саме кількість успішних випускників, яких навчають педагоги- професіонали, і є тим переконливо привабливим фактором, який обов'язково враховується батьками у процесі пошуків кращої школи для своєї дитини. Та результативним напрямком навчально-виховної системи ліцею є не лише інтелектуальний, професійний розвиток учнів. Ліцеїсти займаються спортом, літературною творчістю, вокалом, об'єднуються у танцювальні колективи. У навчальному закладі на згадку про ліцеїстів залишиться чимало речей, зроблених їхніми руками.
Ведучі свята розповідали багато цікавого і нового про професії, які учні опановують у навчальному закладі. Класні керівники та майстри виробничого навчання говорили багато хорошого про своїх вихованців, розповідали про їхні досягнення у навчанні, участь у заходах художньої самодіяль¬ності, спортивних змаганнях, різноманітних конкурсах і олімпіадах. Кожного ліцеїста їхні наставники називали поіменно. А тим часом поки юні обдарування вітали усіх присутніх в залі піснями, танцями, авторськими поетичними рядками, глядацька аудиторія вдячно аплодувала і смакувала ароматним чаєм та оригінальними тістечками, які приготували учні ліцею. Батькам адресували теплі слова подяки та нагородили грамотами за відмінне виховання своїх дітей. Колядував та бажав "многії літа" ансамбль "Коралі", до складу якого входять працівники ліцею.
Ось так, озброївшись дитячою безпосередністю, педагогічним ентузіазмом, наполегливістю та авторитетом батьків, можна реалізувати чимало цікавого і нового. А ще краще, коли за новизною приходить успіх. А робітничими професіями, які нині і справді затребувані на ринку праці, починають цікавитися юні випускники, заінтриговані престижем навчального закладу.
Марія ШЕПІДА, газета «Новини Підгір’я» від 10.02.2017 р.

Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (15.02.2017)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: