Головна » Статті » Мої статті

Щоденник пам'яті. Хроніки неоголошеної війни

Щоденник пам'яті.

Хроніки неоголошеної війни

Війна… До неї неможливо підготуватися, неможливо звикнути. Вже більше 2 років йде війна в Україні, яку ніхто нікому не оголошував, але яка забрала тисячі життів, зробила каліками десятки тисяч та вигнала з дому понад мільйон людей. Війна з дивною назвою АТО… Війна, свідками якої ми є і про яку розповідатимемо своїм нащадкам. Не маємо права забути, зобов’язані записувати кожну подію в свій щоденник пам’яті, перші сторінки якого заповнили з учнями разом під час виховного заходу «Щоденник пам’яті. Хроніки неоголошеної війни», організованого Анною Парцей з групою Ш-12 та гуртківцями.

Нашим гостем був військовий комісар, воїн АТО Олександр Жилак, який так емоційно та інтригуюче розповів про свою кар'єру військового, про основні життєві принципи та переконання, які повинні завжди бути орієнтиром для кожної людини. А ще висловив побажання, щоб його слова зазвучали у серцях юних особистостей. Гартувати дух і тіло закликав юнаків, а дівчат просив їх у цьому підтримувати.

На другому році війни багато українців зневірилось. «Це не наша війна!», «Ми втомились!». Здається – все це так далеко і зовсім нас не стосується. Але зараз зовсім не час розслаблятись.

Звісно, не всі можуть взяти в руки зброю, але забувати про те, що в країні війна не можна. Кожен з нас повинен зробити те, що може на своєму місці. У кожного свій фронт…

Газета «Новини Підгір’я», № 8, 2016 р.

 

Більше фото - Група VK "Брошнівський ліцей" 
та Фейсбук/Facebook
Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (15.03.2016)
Переглядів: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: