Головна » Статті » Мої статті

Випускники Брошнівського ПЛПЛ в гостях у КНУКіМ

Випускники Брошнівського ПЛПЛ

в гостях у  КНУКіМ

У Київському національному університеті культури і мистецтв стало доброю традицією розпочинати сонячні літні дні із зустрічі абітурієнтів. Для них гостинно відкриваються двері всіх факультетів і кафедр, тому майбутні студенти мають змогу на власні очі побачити та відчути яскраву атмосферу вишу.

6 червня 2016 р. випускники  Брошнівського ПЛПЛ були запрошені  до КНУКіМ.

Зацікавлені навчанням у найкращому культурно-мистецькому закладі  та здобуттям спеціальностей різноманітних напрямів, наші  випускники відвідали різні факультети, інноваційні фахові лабораторії, побували на екскурсії в бібліотеці та познайомились із науково-педагогічним колективом КНУКіМ.

Ліцеїсти мали можливість поспілкувались зі студентами і довідались, що окрім насиченого лекціями, семінарами, тренінгами та майстер-класами навчального процесу,  у КНУКіМівців – яскраве студентське дозвілля, чудові тематичні паті, вечірки та івенти.

До речі, для випускників ПТНЗ, які мають бажання здобути кваліфікацію «Моло́дший спеціаліст», є свої переваги: вони можуть вступати до КНУКіМ без складання ЗНО й одразу на ІІ-ий або ІІІ-ій курс.

Далі на вступників чекав смачний обід, за яким вони ділилися враженнями та сподіваннями.

Приємною несподіванкою стала зустріч з Михайлом Поплавським, який розповів не тільки про власну історію успіху, але й дав чимало корисних порад . «Вам потрібно атакувати життя і впевнено йти до реалізації своїх творчих амбіцій. Вища освіта – це перший крок.» Він розповів, де майбутні студенти університету  зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу та дав молоді кілька порад на шляху до успішного майбутнього, оскільки університет розпочав активну роботу щодо співпраці з багатьма освітніми закладами Європи.

  «Я дуже радий та вдячний вам за те, що ви приїхали. І без зайвої скромності хочу сказати – ви завітали до одного з найкращих  вузів країни.»

Насичений День відкритих дверей в університеті культури завершився жвавим обміном позитивними емоціями і фотозйомкою біля найпопулярнішого вишу країни, та цікавою і пізнавальною екскурсією містом. Тож деякі з наших випускників  відповіли, що будуть впевнено рухатися до здійснення своєї заповітної мрії 

– поповнити ряди студентської молоді України..

Брошнівський професійний лісопромисловий ліцей

також радо чекає випускників шкіл до себе на навчання.

 

Свій захват від  поїздки не приховують  наші  ліцеїсти. 

               Чигура Юлія група П – 2: «Про КНУКіМ ми неодноразово чули по телебаченню , але я не очікувала, що тут настільки класно. Студенти активні, креативні, в кожному є «родзинка».  Навчаючись у цьому закладі можна не тільки здобути професію,але й творчо проявити себе».

 Мельникович Мар’яна група К – 36; «Від поїздки я отримала багато вражень. Ми не тільки відвідали навчальний заклад, побачили матеріальну базу, поспілкувалися з викладачами та студентами але й  побували на Хрещатику та Майдані Незалежності. Всі ці спогади надовго залишаться в нашій пам’яті».

 

Костельна Руслана група П – 1: «Мені дуже сподобалась поїздка, я почула багато цікавої інформації про навчальний заклад, про різні можливості для студентів які навчаються тут реалізувати себе не тільки в Україні але й за кордоном. Також сподобалась екскурсія по Києву. З поїздки я привезла дуже багато вражень та емоцій»

Більше фото - Група VK "Брошнівський ліцей"

та Фейсбук/Facebook

Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (08.06.2016)
Переглядів: 545 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: