Головна » Статті » Мої статті

ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ВЛАДНИХ СТУРТУР ІЗ ЛІЦЕЇСТАМИ!
ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ВЛАДНИХ СТУРТУР ІЗ ЛІЦЕЇСТАМИ!

Працівниками служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 15 лютого організовано інформаційно-просвітницьку акцію в Брошнівському професійному лісопромисловому ліцеї.

Разом із працівниками соціальних служб райдержадміністрації цього дня в ліцеї побували спеціалісти центральної районної лікарні, районного відділу УМВС.

Щира, відверта розмова про питання статевого розвитку велася лікарями - гінекологами Галиною Гошовською та Орестом Полянським. Про проблемні питання та шкідливість вживання тютюнових виробів, алкогольних напитків, наркотичних засобів дітям розповідав лікар-нарколог Валерій Потапенко.

Профілактичні групові бесіди на правовиховну тематику провели начальник сектору кримінальної міліції з питань роботи з дітьми РВ УМВС Роман Гуцуляк та головний спеціаліст служби у справах дітей Сергій Фединяк. За участю начальника служби у справах дітей Богдана Абрама відбувся диспут із студентами ІІ курсу на тему «Права та обов’язки дитини. Проступок та відповідальність».

Директором РЦСССДМ Оксаною Гаєвською із учнями І курсу проведено тренінгові заняття на тему «Прояви турботу та обачність».

Головний спеціаліст служби у справах дітей Тетяна Раковецька вивчила організацію проведення правовиховної роботи в навчальному закладі.

Заступник голови райдержадміністрації Омелян Бойчук цікавився питанням організації навчально-виховного процесу в Брошнівському ПЛПЛ, розвитком матеріально-технічної бази, фінансовим забезпеченням навчального закладу.

На завершення перебування в ліцеї працівники РВ УМВС та служби у справах дітей провели індивідуальні бесіди з дітьми, схильними до правопорушень.

Групові заходи були цікавими, змістовними та повчальними. Досягнуто домовленості про організацію наступної акції в березні 2013 року.
Категорія: Мої статті | Додав: vitmel (19.02.2013)
Переглядів: 325 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: